Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Informacinių technologijų ir sistemų centras Koliokviumas „Šiuolaikinės ekonomikos internacionalizavimas“

Koliokviumas „Šiuolaikinės ekonomikos internacionalizavimas“

2017-05-02 12:10 val.
SRK-I, 620 aud.
Tarptautinės ekonomikos ir vadybos katedra

Š. m. gegužės 2 d., antradienį, 12:10-16:00 val., VGTU Verslo vadybos fakultete (SRK-I, auditorija 620) vyks VGTU studentams, doktorantams ir dėstytojams skirtas koliokviumas „Šiuolaikinės ekonomikos internacionalizavimas“ (anglų kalba).

Koliokviumo moksliniai vadovai – prof.dr. Jan Koernert (Greifsvaldo universitetas, Vokietija) ir prof. habil.dr. Borisas Melnikas (VGTU).

Koliokviumo programa:
  • Prof.dr. J.Koernert  (Greifswald University, Germany) -  Transformation and foreign control since 1990 of the Estonian, Laatvian and Lithuanian banking system;
  • J. von Elsenau  (Greifswald University, Germany) - Influence of foreign banks in the Baltics;  Contribution of Baltic foreign banks to their parents banks’ performances;
  • K. Grube   (Greifswald University, Germany)-  Introduction to futures, forwards and options;  Introduction to bilateral investment treaties.
Kviečiami visi pageidaujantys dalyvauti studentai, doktorantai, dėstytojai.