Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Aukštųjų mokyklų mugė 2018

2018-01-17 10:00 val.
Kauno „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Sausio mėnesį moksleivius, jų tėvus, mokytojus ir studentus vėl pakvies Aukštųjų mokyklų mugė, kuri vyks 2018 m. sausio 17 d. 10-17 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas).

17-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“ dalyvius kvies susipažinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. VGTU atstovai universiteto stende patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms, pristatys karjeros galimybes ir perspektyvas baigus universitetą.

Mugę organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) kartu su partneriu „Ekspozicijų centras“
    • Puslapio administratoriai:
    • Eimantas Šumskas