Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Kompiuterių priežiūra

Kompiuterinės technikos priežiūra ir sutrikimų šalinimas

Vieningo prisijungimo prie universiteto IT paslaugų sistemų diegimas. Kompiuterinės technikos techninio stovio kontrolė, profilaktika ir priežiūra. Vieningas pagalbos taškas itpagalba.vgtu.lt, tel. 8-5 274 4918, viet. 9918, IT kreipinio registravimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Pranešimų gavimas apie kreipinio registravimą ir jo sprendimą.

Kompiuterių paruošimas darbui

Kompiuterių įjungimas į centralizuotą universiteto kompiuterinių resursų administravimo sistemą, kompiuterinės darbo vietos paruošimas, konfigūravimas, vartotojo aplinkos pritaikymas, visos būtinos sisteminės (operacinių sistemų, antivirusinė apsauga bei kt.) ir bendro naudojimo taikomosios (biuro programų rinkinys, naršyklė ir kt.) programinės įrangos diegimas, konfigūravimas, atnaujinimas, trikdžių šalinimas.

IT įrenginių remontas

Kompiuterio atskirų mazgų bei elektroninių įrengimų testavimas, pakeitimas bei diegimas, IT įrenginių priežiūra, garantinio ir pogaratinio remonto organizavimas.

Pagalba IT naudotojams

Kompiuterinės ir programinės įrangos įsigijimo organizavimas. Metodinės ir dalykinės pagalbos teikimas universiteto padaliniams informacinių technologijų, programinės įrangos ir telekomunikacijų klausimais (išskyrus kompiuterinio raštingumo).
  • Puslapio administratoriai:
  • Eimantas Šumskas
  • Lijana Daunoraitė
  • Justinas Rastenis
  • Remigijus Kutas
  • Justė Kareivaitė