Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Informacinių technologijų ir sistemų centras Apie mus Naujienos VGTU stiprina partnerystę su Šveicarijos universitetais

VGTU stiprina partnerystę su Šveicarijos universitetais

2017-05-18
VGTU stiprina partnerystę su Šveicarijos universitetais
Naudingas ir tamprus Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir Šveicarijos universitetų bendravimas – tokiu tikslu šią savaitę Lietuvoje vieši gausi šios šalies delegacija iš keturių skirtingų Šveicarijos universitetų.
 
Šiandien įvykusiame susitikime dalyvavo trylika atstovų iš Ciuricho taikomojo mokslo universiteto, Taikomojo mokslo ir menų universiteto, Liucernos taikomojo mokslo ir menų universiteto, Berno taikomojo mokslo universiteto pristatė Šveicarijos švietimo sistemą, universitetų padėtį.
 
Po svečių prezentacijos VGTU strateginės partnerystės prorektorė Asta Radzevičienė pristatė Lietuvos švietimo sistemą, o VGTU Verslo vadybos fakulteto (VVF) dekanė Jelena Stankevičienė papasakojo apie jos atstovaujamo fakulteto veiklą. Būtent Verslo vadybos sektorius labiausiai domino svečius iš Šveicarijos.
 
Pasibaigus pristatymams, visa delegacija nuvyko susipažinti su VGTU „LinkMenų fabriku“. Apie jį Šveicarijos universitetų atstovams papasakojo VGTU „LinkMenų fabriko“ direktoriaus pavaduotoja Eglė Girdzijauskaitė. Susitikime taip pat dalyvavo VGTU VVF prodekanė Agnė Vaiciukevičiūtė bei VGTU Tarptautinių studijų centro vyresnioji specialistė Dovilė Jodenytė.
  • Puslapio administratoriai:
  • Eimantas Šumskas
  • Lijana Daunoraitė
  • Justinas Rastenis
  • Remigijus Kutas
  • Justė Kareivaitė