Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Informacinių technologijų ir sistemų centras Apie mus Naujienos VGTU rektoriaus A. Daniūno sveikinimimas Vasario 16-osios proga

VGTU rektoriaus A. Daniūno sveikinimimas Vasario 16-osios proga

2017-02-15
VGTU rektoriaus A. Daniūno sveikinimimas Vasario 16-osios proga
Mielieji,
 
Ilgoje ir spalvingoje mūsų šalies istorijoje gausu dienų, datų, kuriomis galime didžiuotis, kurių niekada nepamiršime. Visgi keletas jų – tarsi mūsų valstybės pamatas. Tokia yra Vasario 16-oji – viena iškiliausių dienų mūsų istorijoje, svarbi kiekvienam savo šalies praeitį gerbiančiam Lietuvos piliečiui.
 
Būtent šią dieną mes švenčiame nepriklausomybę ir laisvę: Tėvynės ir kiekvieno mūsų joje. Laisvė – neapsakomai įkvepiantis jausmas, savyje talpinantis eilę galimybių, pasitikėjimą ir pasiryžimą. Nereikia pamiršti, kad laisvė – ir didelė atsakomybė už naują dieną, už savo ir aplinkinių šviesų bei saugų rytojų.
Kviečiu džiaugsmingai paminėti mūsų Tėvynės laisvės dieną – dieną, kuomet pasirinkome eiti laisvu, savu, nepriklausomu keliu. Tegul darna, atsakingi darbai ir sprendimai lydi šį kelią kiekvieną dieną ir kuria tvirtą, savimi pasitikinčią valstybę. Vasario 16-osios proga linkiu Jums vienybės ir tvirtybės savo mažais bei dideliais darbais kuriant, saugant ir puoselėjant mūsų Lietuvą!
 
Nuoširdžiai
Rektorius Alfonsas Daniūnas
  • Puslapio administratoriai:
  • Eimantas Šumskas
  • Lijana Daunoraitė
  • Justinas Rastenis
  • Remigijus Kutas
  • Justė Kareivaitė