Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Informacinių technologijų ir sistemų centras Apie mus Naujienos Nacionalinė kultūros ir meno premija – VGTU architektūros absolventui

Nacionalinė kultūros ir meno premija – VGTU architektūros absolventui

2017-02-17
Nacionalinė kultūros ir meno premija – VGTU architektūros absolventui
Vakar, vasario 16 d., iškilmingai įteiktos Nacionalinės kultūros ir meno premijos. Tarp laureatų – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) absolventas bei buvęs dėstytojas architektas Audrius Ambrasas.

Pro žymaus lietuvių architekto darbus, puošiančius dešinįjį Neries krantą, kasdien praeina tūkstančiai žmonių – tai ir „Europos“ verslo bei prekybos centras, Europos aikštė, „Swedbank“ pastatas bei tolėliau esantys biurų pastatai.

Nacionalinė kultūros ir meno premija A. Ambrasui skirta už jautrų miesto erdvių planavimą ir profesinę atsakomybę. Vienas ryškiausių Lietuvos architektų daug projektuoja ir užsienyje – neseniai jo projektas laimėjo konkursą Ventspilyje, realizuotas banko pastato projektas Rygoje, laimėti konkursai Estijoje, Gruzijoje.

Prieš dvejus metus Nacionaline kultūros ir meno premija apdovanotas A. Ambraso kolega, VGTU Architektūros fakulteto profesorius Rolandas Palekas

Nuotrauka: Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija/ Robertas Dačkus
    • Puslapio administratoriai: