Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Informacinių technologijų ir sistemų centras Apie mus Naujienos Galimybės VGTU studentams: dvigubo diplomo ekonomikos studijos

Galimybės VGTU studentams: dvigubo diplomo ekonomikos studijos

2018-04-16
Galimybės VGTU studentams: dvigubo diplomo ekonomikos studijos
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Verslo vadybos fakulteto Ekonomikos Inžinerijos katedra pasirašė dvigubo diplomo studijų sutartį su Kyungpook Nacionalinio universiteto (KNU) Ekonomikos ir Prekybos mokykla (P. Korėja). Studentai, norintys įgyti šį diplomą, turės ne mažiau nei du semestrus praleisti partnerinėje institucijoje. Studijos KNU yra itin populiarios tarp VGTU studentų dėl aukštos kokybės bei abiejų institucijų programų suderinamumo.

VGTU bendradarbiauja su KNU nuo 2013 m., kai buvo pasirašyta neterminuota dvišalio bendradarbiavimo sutartis, o nuo 2015 m. pasirašius Erasmus +  tarpinstitucinę sutartį yra įgyvendinami studentų mainai.

Dvigubo diplomo studijos turi itin daug privalumų, tačiau ryškiausi iš jų yra dviejų skirtingų šalių aukštojo mokslo diplomų per tą patį studijų laikotarpį įgijimas, galimybės dirbti su geriausiais tarptautinę patirtį turinčiais dėstytojais, patirti skirtingą dėstymo metodiką  bei galimybė perimti  kelių šalių ir aukštųjų mokyklų geriausią patirtį, įgyti konkurencinį pranašumą. Be viso to, studentas turi galimybę geriau įsigilinti į socialinius bei ekonominius skirtumus, įgyti tarpkultūrinės patirties, o tai suteikia galimybių lengviau įsitvirtinti darbo rinkoje.

Korėjos Respublika yra įtraukta į 2017 m. EK bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje planą (angl. Roadmap for EU – Republic of Korea S&T cooperation) kaip aukštų technologijų šalis, pasižyminti ypatingu ekonominiu augimu ir globalia integracija. Korėja – viena iš šalių, dalyvaujančių Azijos ir Europos susitikimo (angl. Asia-Europe Meeting, ASEM) formatu bendradarbiaujančiame tarpvyriausybiniame tinkle, kurio tikslas yra skatinti dialogą bei bendradarbiavimą tarp Azijos ir Europos.

 
  • Puslapio administratoriai:
  • Eimantas Šumskas
  • Lijana Daunoraitė
  • Justinas Rastenis
  • Remigijus Kutas
  • Justė Kareivaitė